Mehmet Dede

Mehmet Dede

Mehmet Dede

Kurucu,Avukat

Bu mesajın yanlışlıkla tarafınıza ulaşmış olması halinde, lütfen göndericiye derhal bilgi veriniz ve mesajı sisteminizden siliniz.

Hakkımda

Sitenize personel modülü ekleyebiliriz.

UYARI:
Bu e-posta ve ekleri sadece gönderilen adres sahiplerine aittir. Bu mesajın yanlışlıkla tarafınıza ulaşmış olması halinde, lütfen göndericiye derhal bilgi veriniz ve mesajı sisteminizden siliniz. Akademi Reklamcılık bu mesajın içeriği ve ekleri ile ilgili olarak hukuksal hiçbir sorumluluk kabul etmez. Internet iletişiminde zamanında, güvenli, hatasız ya da virüssüz gönderim garanti edilemez. Gönderen taraf hata veya unutmalardan sorumluluk kabul etmez.
 
NOTIFICATION:
The information contained in this e-mail and any files transmitted with it are intended solely for the use of the individual or entity to whom they are addressed. If you received this message in error, please immediately notify the sender and delete it from your system. Akademi Reklamcılık doesn't accept any legal responsibility for the contents and attachments of this message.Internet communications cannot be guaranteed to be timely, secure, error or virus-free. The sender does not accept liability for any errors or omissions.
 

 

Kadromuz

Ekibimizi tanımak isterseniz aşağıdaki listeden detaylı bilgi bulabilirsiniz

Fatma Girik

Fatma Girik

Avukat Detay
Zeynep Ördek

Zeynep Ördek

Satış Şefi Detay
Mehmet Dede

Mehmet Dede

Kurucu,Avukat Detay
Kazım Konak

Kazım Konak

İnsan Kaymakları Detay